Już od ponad dwudziestu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości metalowe opakowania. Specjalizujemy się w puszkach ozdobnych, o różnorodnych kształtach, zdobionych na wiele sposobów… Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oferując wyrafinowane formy zdobnicze jak i dowolne kształty puszek ozdobnych. Mamy duże doświadczenie i wiele sukcesów w tej branży!
Nasza firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku m.in. nagroda Gazela Biznesu oraz wstąpienie do Polskiej Izby Opakowań. Wszystkie produkty firmy „Artbox” Sp z o.o. są sygnowane charakterystycznym logo, które potwierdza klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za elegancki styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie.
Z myślą o przyszłości, stale inwestujemy swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.